Lesson 1
Unit 4. The World of nature
Цікавий світ тварин
мета:ознайомити з новими лексичними одиницями, активізувати вивчений лексико-граматичний матеріал, розвивати вміння та навички читання, письма, усного монологічного та діалогічного мовлення, збільшення обсягу знань про соціокультурну специфіку мови країни, що вивчається, вдосконалення умінь будувати своє мовне висловлювання
Хід уроку
1.Продовжуємо вивчення теми "Світ природи".Урок має назву "Цікавий світ природи"
2. Listen and repeat (p. 122, ex. 1).
Listen and read (p. 122, ex. 2)
В підручниках ст. 122 вп.1,2
Ви повинні прочитати,переписати слова в словник (знайти переклад слів на стр. 193-195)
Повторюйте слова 3,4,5 разів англійською мовою
3.Далі виконуємо впр.3 ст.123. читаємо , вставляємо необхідні слова (усно),вгадуємо,про кого йде мова в кожному тексті.
Text A. 1. changes; 2. doesn’t; 3. changes; 4. catches;
It’s a chameleon.
Text B. 1. doesn’t; 2. sleeps; 3. moves; 4. catches;
It’s an owl.
Text C. 1. live; 2. eat; 3. destroy; 4. don’t;
It’s a chimpanzee.
Text D. 1. live; 2. swim; 3. don’t;
It’s a great white shark.
4.Reading and Writing (p. 124, ex. 4).
Письмово виконуємо вправу 4 ст.124
Unit 4. The World of nature
Цікавий світ тварин
мета:ознайомити з новими лексичними одиницями, активізувати вивчений лексико-граматичний матеріал, розвивати вміння та навички читання, письма, усного монологічного та діалогічного мовлення, збільшення обсягу знань про соціокультурну специфіку мови країни, що вивчається, вдосконалення умінь будувати своє мовне висловлювання
Хід уроку
1. На попередніх уроках ми розглядали тему "Ступені порівняння прикметників"
В підручнику правила є,але без пояснень ст.106,110,120,123
2.Прочитайте правила з інернет ресурсів з поясненнями
В англійській мові є три ступені порівняння прикметників:
звичайний
вищий
найвищий
Лише якісні прикметники англійської мови можуть мати ступінь порівняння, чиє значення може бути виражене в більшій чи меншій мірі:
Важливо пам’ятати, що незалежно від того, як утворюється найвищий ступінь прикметника, перед ним вимагається вживання означеного артиклю the:
the oldest – настаріший
the softest – найм’якіший
the happiest – найщасливіший
Є три способи утворення ступенів порівняння прикметників: простий (синтетичний), складний та винятки.
Простий спосіб вимагає додавання закінчення -er для утворення вищого ступеню та закінчення -est для утворення найвищого ступеню. За таким правилом утворюються прикметники, що складаються з одного складу:
Також в такий спосіб утворюються ступені порівняння двоскладових прикметників, що закінчуються на -ble, -er, -y, -some, -ow:
При цьому слід дотримуватись наступних орфографічних правил при утворенні ступенів порівняння прикметників у простий спосіб:
1. Якщо -е в кінці слова не вимовляється, то у вищому та найвищому ступені прикметника воно не використовується:
2. Якщо прикметник закінчується на коротку голосну і приголосну, то приголосна подвоюється:
3. Якщо прикметник закінчується на -у, перед якою йде приголосна, то вона змінюється на -i:
Складний спосіб утворення ступенів порівняння прикметників використовується багатоскладовими прикметниками та з двоскладовими прикметниками, що не закінчуються на -ble, -er, -y, -some, -ow. Для утворення вищого ступеню порівняння перед прикметником вживається слово more (більш, більше), для найвищого – most (найбільш, найбільший):
Винятки
Деякі з англійських прикметників утворюють ступені порівняння не за загальними правилами, а мають свої особливі форми. Нижче наведені такі прикметники:
Повторили,молодці!
3. Письмово( працюємо в друкованих зошитах)
ст.66 впр.2,3
Unit 4. The World of nature
Тепер ти можеш...
Мета:активізувати та закріпити вивчений лексико-граматичний матеріал, вдосконалювати вміння та навички аудіювання, читання, письма, усного мовлення, реагувати вербально на запитання, які вимагають як простих так і складних відповідей, формувати в учнів комунікативну компетенцію, розвивати й удосконалювати написання речень з прикметниками у порівняльному та найвищому ступенях
Хід уроку
1.Повторюємо слова теми ст.98,103,109,112
2.В друкованому зошиті виконуємо стр 67-70
3. Читати ст.126-127 підручника впр.1,3,5
30.03.
Unit 5. My city - my home
Lesson 1. Наша домівкa
Мета:навчальна: презентувати новий лексичний матеріал за темою «Я, моя сім'я та друзі (місце проживання)» та підтемами «Помешкання», «Дім. Квартира», практикувати мовні засоби за темами, формувати навички вживання нових лексичних одиниць, вдосконалювати компетенції читання, аудіювання й усного та монологічного мовлення
Хід уроку
1) Ми з вами опрацювали тему Unit 4. The World of nature.Маю надію,дорогі учні,вам сподобалось.Іще раз пригадаємо найголовніше.
1.1 З’єднайте
словосполучення з їхнім перекладом ( усно)
1.
four seasons
|
a) синє небо
|
2.
grey clouds
|
b)
сильний вітер
|
3.
yellow leaves
|
c)
весняні місяці
|
4.
a strong wind
|
d)
довгий день
|
5.
the blue sky
|
e)
сірі хмари
|
6.
a warm weather
|
f)
чотири пори року
|
7.
the bright sun
|
g)
жовте листя
|
8.
a short night
|
h)
яскраве сонце
|
9.
spring months
|
i)
тепла погода
|
10. a long day
|
j)
коротка ніч
|
1.2.УВАГА! Тестові завдання.Не посмішайте,уважно читайте запитання!
2.Нова тема має назву "Моя домівка"
2.1.Читати підручник стр.128
Listen and repeat (p. 128, ex. 1).
2.2.Запишіть слова у словник
Drill each new word two or three times.
If you like, make sentences with these words.
3.В зошитах записали
Monday the thirtieth of March
Classwork
Exercise 2 page 128
Read and guess. More than one answer is possible (p. 128, ex. 2)
4.Читати в.3 ст.129
5. Намалюйте кімнату своє мрії в.5 ст.129
В зошиті завдання на ст.71 вп.1, 72 вп.2,3
31.03.2020
Хід уроку
31.03.2020
Unit 5. My city - my home
Lesson 2. Англійські домівки
мета:презентувати новий лексичний матеріал за темою «Я, моя сім'я та друзі (місце проживання)» та підтемами «Помешкання», «Дім. Квартира», практикувати мовні засоби за темами, формувати навички вживання нових лексичних одиниць, вдосконалювати компетенції читання, аудіювання й усного та монологічного мовлення;
Хід уроку
1.Listen and read (p. 130, ex.1, 2).
Read the text. Тranslate difficult sentences into the native language.
Pronounce the words clearly.
2.Ask and answer (p. 131, ex. 3) усно
pupils to read the questions in silence and try to answer them using the information from the text about British houses.
Читаємо запитання і відповідаємо спираючись на текс на сторінці 130
3 Письмово ст.73 в друкованих зошитах
06.04.20
4. Read and say (p. 131, ex. 4).
Read the task.
Read some sentences and describe your homes.
I live ...
There is one ...
There are ... rooms.
In my living-room there is a ... and there are...
In my bathroom there ...
In my bedroom there ...
I like my ... because there ... in it.
06.04.20
Unit 5. My city - my home
Lesson 3. Подорож містом
мета:навчальна: презентувати новий лексичний матеріал за темами «Я, моя сім'я та друзі (місце проживання)», «Подорож», підтемами «Помешкання», «Дім. Квартира», практикувати мовні засоби за темами, формувати навички вживання нових лексичних одиниць, вдосконалювати компетенції читання, аудіювання й усного та монологічного мовлення
Хід уроку
1.Listen and repeat (p. 132, ex. 1).
Look at the pictures.
Say the words.
Drill each new word two or three times.
Write these words down into their vocabularies.
.написати слова в словник
If you like, make sentences with these words.
3. Listen and read (p. 132, ex. 2)
Look at the photo and describe it.
Read the text. You can translate difficult sentences into the native language.
Pronounce the words clearly.
4. Ask and answer (p. 133, ex. 3). read and answer the questions.
Увага! Правило!
Спробуйте сказати,де ви живете використовуючи правило
Молодці!!!
5.Письмово в зошитах
Monday,the sixth of April
Classwork
Exercise 5
Відповідаєте на запитання про себе
6.Письмово в друкованих зошитах ст.74,75
Our lesson is over.Thanks for your attention.It was nice to work with you.
07.04.2020
Unit 5. My city - my home
Unit 5. My city - my home
Lesson 4. Лондон - столиця Великобританії
Мета:презентувати новий лексичний матеріал за темами «Я, моя сім'я та друзі (місце проживання)», «Подорож», підтемою «Помешкання», практикувати мовні засоби за темами,формувати навички вживання нових лексичних одиниць, вдосконалювати компетенції читання, аудіювання й усного та монологічного мовлення
Хід уроку
1Listen and repeat (p. 134, ex. 1).
Переписати слова в словник
2.Listen and read (p. 134, ex. 2)
Читаємо цікавий текст батькам 2-3 рази,запам'ятовуючи слова
Читаємо цікавий текст батькам 2-3 рази,запам'ятовуючи слова
3.Complete the sentences (p. 136, ex. 3).
Write the sentences with gaps on the board(письмово)
Tuesday,the seventh of April
Classwork
Exercise 3
Перегляньте цікаве відео
Our lesson is over.Thanks for your attention.It was nice to work with you.
13.04.
Подорож містом
Тема. Подорож містом
Мета: систематизувати та узагальнити знання учнів лексичного матеріалу з теми «Моє місто»; практикувати мовні засоби за темами, формувати навички вживання нових лексичних одиниць, вдосконалювати компетенції читання, аудіювання й усного та монологічного мовлення
Хід уроку:
Good morning, children! I am glad to see you.
1.Давайте пригадаємо тему попереднього уроку.Прослухайте текст і слідкуйте в підручнику ст.134-135
1.2.Письмово в друкованих зошитах виконуємо завдання на ст.77
Вправа1
city building
town museum
bridge underground
Вправа 2,3 письмово
2.Друзі, у вас є унікальний шанс провести прогноз погоди. Але перед ефіром треба потренуватися – прочитати спеціальну скоромовку зі звуком [w]. Щоб правильно його вимовляти, склади губи трубочкою, як для звука [у], але вимов звук [в]. Вийшло? Тоді швидше починаймо!
[w]
Wet Wind
What When
Why Will
Wet windy Wednesday
What When
Why Will
Wet windy Wednesday
3.Today
we have an unusual lesson, because
we will travel around the city. We will make some stops in order to repeat the
words, talk about our city. So, I wish you a good journey. Let’s start.
3.1 And
the first our stop is at page
137.We cannot start travelling unless we learn new words.Open your books at page 137 . Look at exercise 1.
Підручник ст.137
a museum
a supermarket
a market
a cinema
a theatre
a circus
a gallery
Write down the words in your vocabulary with transcription.a supermarket
a market
a cinema
a theatre
a circus
a gallery
Перепиши слова в словник.
Фізкультхвилинка
Stand up and look
around,
Shake your head and turn around,
Stamp your feet upon the ground,
Clap your hands and than sit down.
3.3.At the page 137, look at exercise 2
На сторінці 137, подивіться на вправу 2 .
Whom do you see in the picture?
Кого ви бачите на малюнку? (Вікі,Білла і Пітера)
Yes, we see Vicky,Bill and Peter. Let's find out what they are talking about.
Давайте дізнаємося про що вони розмовляють.
4. Письмово в друкованих зошитах ст.78-79
Our lesson is over.
Thanks for your attention.
It was nice to work with you.
Thanks for your attention.
It was nice to work with you.
14.04.2020,21.04
Тема. Подорож містом
Мета: систематизувати та узагальнити знання учнів лексичного матеріалу з теми «Моє місто»; практикувати мовні засоби за темами, формувати навички вживання нових лексичних одиниць, вдосконалювати компетенції читання, аудіювання й усного та монологічного мовлення
Хід уроку:
Good morning, children! I am glad to see you.
1.Open your books at page 139 . Look at exercise 1.
Відкрийте ваші підручники на сторінці 139. Подивіться на вправу 1.
Write down the words in your vocabulary with transcription.
Cпочатку запишіть слова у ваші словнички (з транскрипцією).
between – між
behind – позаду, за
opposite – навпроти
restaurant – ресторан
bank - банк
post office - пошта
Відкрийте ваші підручники на сторінці 139. Подивіться на вправу 1.
Write down the words in your vocabulary with transcription.
Cпочатку запишіть слова у ваші словнички (з транскрипцією).
between – між
behind – позаду, за
opposite – навпроти
restaurant – ресторан
bank - банк
post office - пошта
2.At the page 139, look at exercise 2
На сторінці 139, подивіться на вправу 2 .
Whom do you see in the picture?
Кого ви бачите на малюнку? (Вікі і Пітера)
Yes, we see Vicky and Peter. Let's find out what they are talking about.
Так, ми бачимо Вікі і Пітера. Давайте дізнаємося про що вони розмовляють.
Read with translation.
На сторінці 139, подивіться на вправу 2 .
Whom do you see in the picture?
Кого ви бачите на малюнку? (Вікі і Пітера)
Yes, we see Vicky and Peter. Let's find out what they are talking about.
Так, ми бачимо Вікі і Пітера. Давайте дізнаємося про що вони розмовляють.
3.Давайте пригадаємо слова
1. You can see films here – сinema.
2. You can see old things here – museum.
2. You can see old things here – museum.
3. You can see beautiful pictures here – gallery.
4. You can see funny clowns and different
animals here – circus
5. You can eat here – restaurant.
6. You can see plays here –
theatre.
7. You
can buy products here – supermarket.3.Who remembers how to translate words between, opposite, behind, next to?
Давайте пригадаємо, як перекладаються слова between, opposite, behind, next to? (Між, навпроти, позаду, поруч з).
4.Look at exercise 3, at the page 140. письмово
Подивіться на вправу 3, на сторінці 140.
Let's read the words with translation from the box.
between - між
behind - позаду
next - поруч
on the left - зліва
on the right – справа
opposite - навпроти
on the corner - на розі (у кутку)
Tuesday,the 14 of April
Classwork
Exercise 3 page 140
Our lesson is over.Thanks for your attention.It was nice to work with you.
27.04.,28.04
Unit 5. My city - my home
Lesson 6. Подорож містом
Вулиця, на якій я живу
Хід уроку
1.Listen and repeat (p. 143, ex. 1).
Say the words.
Drill each new word two or three times.
2. Write these words down into their vocabularies.
Записати слова в словник,повторити
3Listen and point to the right places in the picture (p. 143, ex. 2)4. Listen and read (p. 144, ex. 3)
Читати ст.144 підручник
5.Письмово ст.80-81 друкований зошит
04.05.
Unit 5. My city - my home
Lesson 8. Як зорієнтуватися у не знайомому місті
мета:практикувати мовні засоби за темами, формувати навички вживання нових лексичних одиниць, вдосконалювати компетенції читання, аудіювання й усного та монологічного мовлення
Хід уроку
1.. Listen and repeat (p. 146, ex. 1)
2.Drill each new word two or three times.
write these words down into their vocabularies.
3.Look, listen and read (p. 146, ex. 2).
4.Read, look and find out the place (p. 148, ex. 4).
5. Look, listen and follow (p. 150, ex. 3, look at the pictures. The town plan has buildings represented by symbols,
look at the plan, read the dialogue and follow the description.
6.Monday,the fourth of May
Classwork
Exercise 1 page 152
05.05.
Unit 5. My city - my home
Lesson 10. Тепер ти можеш...
мета:активізувати та закріпити вивчений лексико-граматичний матеріал, вдосконалювати вміння та навички аудіювання, читання, письма, усного мовлення
Now we are going to Kyiv.
Close you
eyes!
Open them.
We are in Kyiv.
Everybody knows Kyiv.
It stands on the
river Dnipro.
It’s the capital of
Ukraine.
We are proud of it.
You are welcome!
1.Let’s practice some words. Repeat after me:
Independence Square
Maryinsky Palace
Kyiv Zoo
Khreshchatyk Street
Kyiv-Pecherska
Lavra
St.
Sophia’s Cathedral
2.Read the text page 154-155
3.What do we need for a trip? -
I think
- I am sure it is a map,( camera… )
-
Surely
- What is the most important
thing for a trip? – a smile
- to be friendly and helpful.
What places are there in each capital – city? I
think it is a street.
Surely, it’s a street (a square,
a bridge,a railway station, an airport, a bus station, a river port, a cathedral, a park, a zoo, a playground, buildings, museums, cinemas, shops, palaces).
4.Read and answer the questions about the capital city of Ukraine (p. 155
Tuesday,the fifth of May
Classwork
Answers:
1. Kyiv is the capital of Ukraine.
2. Yes, there is. It’s called the Dnieper.
3. There are some famous bridges over the river. The Paton Bridge is one of them.
4. Yes, there are.
5. Yes, there are a lot.
6. Yes, there are a lot.
7. The main street is called Khreshchatyk.
8. Yes, there are many parks. The biggest park is called Hydro Park.
9. Kyiv Underground is a very busy place.
You are good. Well-done!
12.05.
Тестові завдання з теми My city - my home
https://docs.google.com/forms/d/1LE_9JzOxYZ4jj1peAZoDyrf4eDA_ejhbegu2cTbphwY/edit
12.05.
Тестові завдання з теми My city - my home
https://docs.google.com/forms/d/1LE_9JzOxYZ4jj1peAZoDyrf4eDA_ejhbegu2cTbphwY/edit
Тема уроку.On the move
Lesson 1. Люблю подорожувати
мета:ознайомити з новими лексичними одиницями за темою «Подорож», активізувати вивчений лексико-граматичний матеріал
Хід уроку
1.Match the sentences to the pictures (p. 156, ex. 1)
Давайте повторимо види трансортних засобів
go by car / bus / train | їхати машиною / автобусом / потягом |
go by ship | пливти кораблем |
go by plane | літати літаком |
go on foot | іти пішки |
3. look, read and say as in the example (p. 158, ex. 3)
4.Make up sentences (p. 158, ex. 5), look at the table and complete the sentences using suitable transport words. письмово
Tuesday,the 12 th of May
Classwork
Exercise 5
Our lesson is over. Thank you very much.
Unit 6. ON THE MOVE
Lesson 2-3 На вокзалі
Object Pronouns
(об’єктні займенники)
Отже, як же виглядають ці самі Object Pronouns? Розглянемо особисті займенники та, що відмінюються, переходячи до об’єктних займенників:
Отже, як же виглядають ці самі Object Pronouns? Розглянемо особисті займенники та, що відмінюються, переходячи до об’єктних займенників:
I
(я) — me (мене,
мені,
мною/мною, про мене)
You (ти/ви) — you (тебе,
тобі,
тебе,
про тебе; вас, вам, вас, вами, про вас)
He (він) — him (його/нього/нього,
його,
ним/ним, про нього)
She (вона) — her (її/неї,
їй/ній,
її,
їй/нею/ним/нею,
про неї)
It (воно) — it (воно,
його/нього/нього,
його,
ним/ним, про нього)
We (ми) — us (нас,
нас, нас, нами, про нас)
They (вони) — them (їх/них,
їм,
їх/них,
ними/ними, про них)
Якщо з переходом особового займенника від
називного відмінка до об’єктного
відмінка все зрозуміло, а
як перейти від
вказівки на конкретну особу до об’єктного відмінка?
Нам
необхідно з’ясувати,
перш за все це одна особа чи група осіб (буквально: однина
чи множина); якщо це одна особа – визначаємо
рід (чоловічий,
жіночий чи середній), якщо це група осіб, з’ясовуємо,
хто входить до цієї групи (ми,
вони, а також
ти/ви);
здійснюємо переклад отриманого займенника
(якщо
необхідно);
переходимо від називного відмінка до об’єктного:
Наприклад:
my sister ®
моя
сестра ®
вона ®
she
®
her
mother and I ®
мама
і я ®
ми ®
we
®
us
Dan®
Ден
®
він ®
he
®
him
my parents®
мої
батьки ®
вони ®
they
®
them
Робота
з підручником:
1.Розглянути
сторінку підручника с. 160, впр.
1,ст.163 впр.1,ст166 вп.1
Завдання:
послухай та прочитай:
arrive [ерайв] - прибувати
(в значенні приїзджати);
leave [лі:в]
– залишати, покидати (в
значенні від’їжджати);
platform [пле:тфом]
– платформа;
information desk [інфемейшн
деск]
– стіл
довідок
(довідкове
бюро).
2. Вказані
слова, приклади та пояснення до них – прочитати та розібрати. Виділені слова – вивчити.
3..Вправа 5 ст.162 письмово
Увага!Зверніть увагу!Правило ст.165
Завдання.Письмово ст.165 вправа 4
Test (Reading)
LIZ
AND SAMMY
Liz has got a little grey
kitten. Her name is Sammy. Sammy is a very nice and funny and Liz loves her
kitten very much.
Liz has got many toys: dolls,
balls, monkeys, elephants, crocodiles, tigers, cats and dogs. Sammy likes to
play with the toys. She likes to play hide-and-seek, too.
One day Liz comes home, but
she doesn’t see Sammy. Sammy is not near the table, she is not on the chair,
she is not in the box. Sammy is under the sofa. She wants to play hide-and-seek
with Liz.
It’s fun to play hide-and-seek
but Luz doesn’t want to play this game. She gives Sammy a little yellow ball to
play with. It’s fun to play the ball, too.
І. Відміть правильну відповідь.
1. Liz has got …
a) a puppy
b) a kitten
c) a cat
2. Sammy is …
a) white
b) black and white
c) grey
3. Liz has got many …
a) toys
b) boxes
c) friends
4. Sammy likes to play …
a) leap-frog
b) tag
c) hide-and-seek
5. Sammy is …
a) under the sofa
b) in the box
c) near the table
6. She gives Sammy …
a) a ball
b) a doll
c) a monkey
II. Відміть твердження, які
відповідають змісту оповідання, знаком ”+”, які не відповідають змісту оповідання, знаком “ - ”.
1.
Liz has got a little black kitten.
2.
Sammy is very nice and funny.
3.
Sammy doesn’t like to play with the toys.
4.
One day Liz comes home, but she doesn’t see Sammy.
5.
Sammy is in the box.
6.
She gives Sammy a ball to play with.
III. Знайди правильний варіант закінчення наступних речень.
1. Liz has got a little …
toys.
2. Her name is …
the box.
3. Sammy is very nice and
…
Sammy.
4. Liz has got many …
hide-and-seek.
5. Sammy likes to play …
ball.
6. One day Liz comes home, but
she doesn’t see … funny.
7. Sammy is not near the
table, she is not on the
chair, she is not in …
Liz.
8. Sammy is under …
grey kitten.
9. She wants to play
hide-and-seek with … a
little yellow ball.
10. Liz doesn’t want …
the sofa.
11. She gives Sammy …
her kitten.
12. It’s fun to play with
… to play hide-and-seek.
Test Writing 4
form (II term)
I. Fill in the blanks with in, on, at, for, by.
1.My sister usually goes to school ____ foot.
2. The weather was rainy_____ London yesterday.
3. My friends like travelling ___ car__ pleasure.
4. They usually travel___ plane_____ business.
II. Complete the sentences with the words from the
box.
desert Earth
oceans plants Pole
|
1. There are four_______ on the___________.
2. The Sahara is the largest_____ .
3. The South_______is the
coldest place on Earth.
4. We always water_____ in hot and dry weather.
III. Write comparative and superlative
degrees of these words.
Good- ………………., beautiful - ……………………, big - ……………….
.
IV. Complete the sentences with There is or There
are and guess what room it is.
1. ……………… a sofa in this
room.
2.
………………. some photos on the walls.
3.
………………. two armchairs.
4.
………………. a big TV-set on the wall.
5.
………………. a
carpet on the floor.
6. This is a ………………….. .
V.
Present Continuous, Present Simple, Future Simple or Past Simple?
1.
Dad doesn't buy /didn't buy a new car last week.
2. Mum always cooks / cooked chicken on Mondays.
3. The boys
don't play / are not playing football now.
4.
He is watching / will watch TV next evening.
Добрый вечер Марина Сергеевна? Подскажите пожалуйста дз делать только с учебника или ещё и тесты?
ОтветитьУдалить