Урок 1-2 17.03,19.03.2020
1.3.Давайте пригадаємо цифри від 1 до 10
Тема. Школа. Клас. Цифри.
Мета: практикувати вживання
в мовленні учнів нових лексичних одиниць з теми «Школа»; ознайомити учнів з
новими лексичними одиницями з теми «Цифри 11-20»; формувати вміння відповідати на питання «What is this?/ What is that?»; розвивати навички аудіювання, читання, письма
Хід уроку
1 1Підготовка до
сприйняття іншомовного мовлення
1.1.
Привітання. (Пісня «Hello! How are
you?»)
-
Hello, …! How are you?
1.2. Today we’ll continue to study topic “This is my
school”, and we’ll study numbers 11-20.
1 Робота з кубиком ст 48 підручника повторення слів
Учні називають предмет, який їм випав
-
It’s a (an) …
2. Вивчення нових лексичних одиниць «числівники 11-20»
1 2.1Пояснення матеріалу з опорою на
наочність.Читання за опорною таблицею
1 3. Прописування нових лексичних одиниць на картках
(11-20)
В зошитах записали
Tuesday,the 17 th of March
Classwork
4.Читаємо Підручник ст.55
1. Послухай та повтори
2.Розкажи лічилку.
3.Намалюй малюнок та напиши свій віршик
31.03,03.04
Good morning!
I am glad to see you!
I am glad to see you!
Open your book page 56
Читаємо сторінку 56 вправа 2,5
Переглянемо відео
Письмово в друкованому зошиті ст.40
Молодці!
Настав час повторити все,що ви вивчили раніше
сторінка 57
Нам допоможе відео,слухаємо і повторємо
Пограйте в гру вправа 3 ст.57
Пишемо в зошитах в косу лінію
Friday,the 3d of April
Classwork
Exercise 4
07.04.
Тема уроку: « У зоопарку»
Мета: ознайомити учнів з новими ЛО,
повторити й активізувати вивчений лексичний матеріал, граматичний матеріал:
множина іменників, удосконалювати комунікативні навички, продовжувати формувати
навички читання, письма, збагачувати лексичний словник учнів.
Хід уроку:
1. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення.
T: Good morning, boys and girls! How are you today?
T: Are you ready for the lesson?
T: It’s nice. Let’s start! At this lesson
we’ll travel to the zoo and meet different animals.
С Сьогодні ми продовжуємо говорити про
тварин і помандруємо до зоопарку, п пригадаємо, які тварини там живуть, що вони
вміють.
2.
Читаємо сторінки підручника ст62,63,64
Написати назви трарин в зошит
Намалюйте тварин,яких бачих на малюнках і назви їх англійською мовою
10.04.20
Тема.У зоопарку
Мета:ознайомити учнів з новими ЛО,
повторити й активізувати вивчений лексичний матеріал, граматичний матеріал:
множина іменників, удосконалювати комунікативні навички, продовжувати формувати
навички читання, письма, збагачувати лексичний словник
G Good morning, boys and girls! How are you today?
О 1/Open your book page 65 Read exercise 1,2,4,5
2/Write
Friday,the 10 th of April
Classwork
Exercise 3
Давайте повторимо!
У загальному випадку, множина імен іменників в англійській мові
утворюється шляхом додавання закінчення –(e)s:
dog – dogs (собака – собаки)
book – books (книга – книги)
boy – boys (хлопчик – хлопчики)
Проте є кілька десятків іменників, форма множини яких утворюється дещо інакше.14.04.,17.04
Частини тіла
1.Read page 66
1/1/Listen and point/
1/2 Read exercise 1,2,3
2/Copy the sentences (письмово в зошит)
ст.66 вправа 4
Tuesday,the 14th of April
Classwork
3.Переглянути відео
4.Повторити,з'єднати слова з частинами тіла
Face
Face [feis] обличчя
Eye [ai] око
Ear Ear [іǝ] вухо
Nose [nouz] ніс
Hair [heǝ] волосся
Mouth [mauθ] рот
Small long four mouth head
This is a crocodile. It has got a … body. It has got a big … , … eyes and a big … . It has got … legs.
Повторити сторінка 72-73
21.04.,24.04
Повторити сторінка 72-73
Створенн Створення малюнка монстрика
Т- Let’s cre Create our monsters and describe them? draw.
My
monster
This is my monster. It has got one hand. It has got
four ears. My monster has got three eyes, one nose, one mouse and three teeth.
It is very fun.
21.04.,24.04
Тема:
«Doing Things.»
Підтема: Я іду до школи. Дні тижня.
Цілі
уроку:
Повторити
й активізувати лексичний матеріал теми.
Ознайомити
з новим лексичним матеріалом.
Хід
уроку
Good afternoon, children!
Сьогодні на уроці ми вивчимо дні тижня та нові фрази.
1.
Tренування у вимові звуку [ʌ]
2.
Подання
та відпрацювання нового лексичного матеріалу.
1)Розвиток
навичок сприймання на слух.
Days of the
week song
Письмово в зошит
Goodbye!
28.04.
Тема: «Doing Things.»
Цілі уроку:
Повторити й активізувати лексичний матеріал теми.
Ознайомити з новим лексичним матеріалом.
Хід уроку
Good afternoon, children!
1.Читати сторінка 77,вправа 1,2,3,4
I - my
You - your
Письмово
Tuesday,the 28th of Aprik
Classwork
Exercise 6 page 77
05.05.
Свята
та традиції. (Продукти харчування) Do you like carrots?
Робота з підручником:
1.Розглянути
сторінку підручника (с. 86, впр.
3).
Завдання:
слухай, показуй та повторюй:
vпрослухати
аудіо файл (натиснути на значок «динаміка» в низу слайда), розглянути картинки
в підручнику, пригадуючи, які слова вже
знайомі, а які нові:
Chiken [чікен]
–
курча
Lemonade [лемонейд]
–
лемонад
Juice [джус]
– сік
Sweets [світс]
– цукерки
Fruit [фрут]
– фрукт, фрукти
Yogurt [йогут]
– йогурт
Sandwich [сендвіч]
– сендвіч,
бутерброд
Cake [кейк]
– тістечко, торт
Pizza [піце]
– піца
Salad [се:лед]
– салат
Виділені червоним кольором слова –
вивчити!
2/Загальне питання в Present Simple
Питальне
речення
(загальне
питання)
в Present
Simple утворюється
за допомогою
допоміжного
дієслова do
(з
I, we, you, they) або does (з
he, she, it),
що
стоїть
перед підметом.
Після
підмета
йде
смислове
дієслово
в словниковій
формі.
Розглянемо приклад речення:
We
speak English. – Ми
говоримо англійською.
Для
того щоб утворити загальне питання з речення треба:
1 крок: допоміжне
дієслово do
або
does ставимо
на
перше місце;
2
крок: всі інші члени речення пишемо в
тому порядку, в якому вони йшли в реченні без змін:
We speak English. – Do we
speak English?
Як відповісти на загальне питання?
1. Відповідь
«Так»: Yes, we do. – спочатку
пишемо “Yes”,
далі – ставимо кому
(обов’язково), а
далі пишемо займенник той, що і в запитанні (he, she, it, I, we, you, they),
і останнє – допоміжне дієслово do
або
does
(з якого допоміжного слова починається питання, те і в короткій відповіді ).
2. Відповідь
«Ні»:
No,
we do not. – спочатку
пишемо “No”,
далі – ставимо кому
(обов’язково), а
далі пишемо займенник той, що і в запитанні (he, she, it, I, we, you, they),
наступне
–допоміжне
дієслово do
або
does
(з якого допоміжного слова починається питання, те і в короткій відповіді )і
останнє – заперечна частка “not”.
Розглянемо приклад
питання
і варіанти відповіді на нього:
Do you like juice? – Yes, I do.
– No, I do not.
3/Робота з підручником:
1.Розглянути
сторінку підручника (с. 87, впр.
6). Завдання:
перепиши питання, напиши відповіді: за зразком у підручнику, переписати
запитання, дати по одній короткій відповіді за зразком:
Do you like fish? – Yes, I do.
– No, I do not.
Tuesday,the 5th of May
Classwork
Exercise 6
07.05.
Фрукти. Використання артикля а/an
•В
англійській мові слова, що
однаково вимовляються або пишуться, можуть належати до різних частин мови і мати різне значення.
•Артикль – це
особлива частка, це службова частина мови, що вживається з іменниками, вказує на їх визначеність або невизначеність та допомагає відрізняти їх від дієслів, прикметників та інших
частин мови.
Яка різниця між
артиклями a/an?
Вибір артикля a або an залежить від звуку, яким починається наступне слово після артикля. A використовується перед приголосними звуками. An ставиться перед голосними звуками. Слід зазначити, що неважливо, з якої букви пишеться слово, важливо з якого звуку воно вимовляється.
an orange, an
elephant, an apple, an issue, an element
a film, a cup, a stamp, a lamp, a window, a desk
Напиши речення ст.88 впр.5
Friday,the 8th of May
Classwork
Exercise 5
12.05
Мій режим харчування. Що я їм на сніданок.
Слухаємо і читаємо разом. Фонікси Wh, ir,er,ur
Хід уроку
Bananas for breakfast,
Bananas for lunch.
I like bananas!
Munch, munch, munch!
BREAKFAST LUNCH DINNER
Bananas for dinner,
Before going to sleep.
I like bananas!
They are so sweet!
Робота з підручником.ст 90-91
wh
When what, where, when do you get up?
What do you like?
Where is your house?
My surname is White.
I am Tim’s friend.
It’s lunchtime and I am
having fish and chips for
lunch. But I don’t like fish.
I like chicken. In the
morning I like milk and a
sandwich. I don’t like eggs
in the morning.
For dinner I like rice and
tomatoes. I like tea and a
cake for dinner, too.
15.05.
Коли твій день народження? Пори року. Погода.
It’s cold. It is raining. It’s hot. It is snowing.
Spring is green.
Summer is bright.
Autumn is yellow.
Winter is white.
12.05
Мій режим харчування. Що я їм на сніданок.
Слухаємо і читаємо разом. Фонікси Wh, ir,er,ur
Хід уроку
Bananas for breakfast,
Bananas for lunch.
I like bananas!
Munch, munch, munch!
BREAKFAST LUNCH DINNER
Bananas for dinner,
Before going to sleep.
I like bananas!
They are so sweet!
Робота з підручником.ст 90-91
1 Listen and say the chant. /
Послухай та розкажи римівку.
2 Listen and point. / Слухай
та показуй.
3 Listen and repeat. / Послухай
та повтори.
4 Draw your food. / Намалюй те,
що ти їси протягом дня.
5 Tell class about your meals. /
Розкажи про свої сніданок,
обід та вечерю.
When what, where, when do you get up?
What do you like?
Where is your house?
1 Listen and point. / ст.92 підручника
Слухай та показуй.
2 Listen and read. /
Послухай
та прочитай.
3 Listen and read. /
Послухай
та прочитай.
4 Read and answer. /
Прочитай та дай
відповіді
на запитання.
Hello. My name is Max. My surname is White.
I am Tim’s friend.
It’s lunchtime and I am
having fish and chips for
lunch. But I don’t like fish.
I like chicken. In the
morning I like milk and a
sandwich. I don’t like eggs
in the morning.
For dinner I like rice and
tomatoes. I like tea and a
cake for dinner, too.
1 What does Max
like for breakfast?
2 What does he like
for lunch?
3 What does Max
like for dinner?
15.05.
Коли твій день народження? Пори року. Погода.
It’s cold. It is raining. It’s hot. It is snowing.
1 Listen, point and repeat. / ст.100 підручника
Слухай та показуй. Потім повтори.
2 Listen and sing. /
Послухай та заспівай.
3 Listen and repeat. /
Послухай та повтори.
4 Point and say. / Покажи та скажи.
5 Ask and answer. /
Запитуйте та відповідайте.
Spring is green.
Summer is bright.
Autumn is yellow.
Winter is white.
Добрый вечер. У меня не получается загрузить фото у уроками? Как это сделать? Может Вам на Вайбер скинуть?
ОтветитьУдалить